Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

V spoločnosti ELFETEX s.r.o. zahajujeme 2. fáze implementácie CRM systému Leonado, s rozšírením o modul Ponuka / Objednávka, Analytické mapy a dátovú integráciu s istav.cz

(28.01.2020)

Nášmu významnému zákazníkovi, veľkoobchodné spoločnosti ELFETEX, rozšírime existujúce riešenia CRM systém Leonardo o nástroje, ktoré povedú k maximálnej vyťažiteľnosť CRM systému a úspore času pre obchodníkov v teréne.

 Primárnym cieľom 2. fáza implementácie je rozšírenie o modul Ponuka / Objednávka, s možnosťou online tvorby priamo z terénu. Modul pracuje s cenami, ktorého podkladom sú integrované dáta z EPR systému. 

Ďalšími implementovanými moduly sú Analytické mapy a Rozšírený reporting, vďaka ktorým CRM systém Leonardo zefektívni prácu s analytikou. A to pomocou prehľadných grafov a analytických máp, ktoré umožnia obchodníkom optimalizovať plánovanie obchodných ciest a zároveň priebežne plniť stanovené KPI, typu početnosť obchodných návštev, apod. 

Ďalším, nemenej dôležitým, bodom 2. fáza implementácie je plná integrácia CRM systému Leonardo s najobsiahlejší databázou plánovaných stavebných zámerov v Čechách a na slovenské, databázu istav.cz 

Implementáciu nadväzujúce 2. fáza zahájime v nasledujúcich dňoch.

 

Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2021 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz