1:1 SolutionVývoj informačného systému na mieru

Základy našej spoločnosti sú postavené na pevných pilieroch, z čoho jeden patrí vývoji informačných systémov na zákazku. Naši špecializáciou je vývoj riešení pre energetiku a obchodné spoločnosti, ktoré potrebujú mať dokonalý prehľad o svojich zákazníkoch a dátach.

V D3Soft máme vlastné vývojové centrum, ktoré je zložené zo senior Developerov, Architektov, Analytikov a Databázových špecialistov s preukázateľnými výsledkami v oblasti vývoja.

Našim klientom ponúkame kompletný sortiment vývojárskych služieb, vrátane testovania, supportu 24/7 a ďalšieho rozvoja.

AKO TO U NÁS CHODIA


 1. Pýtame sa a načúvame
  Jednou z najdôležitejších častí vývoja informačného systému na zákazku je dokonalé pochopenie Vašej situácie a projektu, ktorý spoločne aktuálne riešime.
 2. Analyzujeme a navrhujeme architektúru, UX a pripravujeme RPI
  Kolegovia z vývojového centra navrhnú architektúru, vrátane UX dizajnu a na mieru pripraví Realizačný projekt implementácie, ktorý detailne popisuje návrh riešenia pre Vašu spoločnosť.
 3. Nastavíme procesy, role a stanovíme termíny
  Po schválení RPI nastavíme jednotlivé kroky a procesy, definujeme role projektu. Začíname s implementáciou informačného systému na zákazku. Vždy máte prehľad o aktuálnom stave projektu. Hotové časti projektu Vám odovzdávame na testovanie, čo vedie k urýchleniu a doladenie všetkých potrebných funkcionalít novo vyvinutého riešenia.
 4. Nasadzujeme do takzvaného overovacej prevádzky
  Po dokončení implementácie nasadzujeme vyvinuté riešenia do overovacej prevádzky. Riešenie spoločne ladíme k dokonalosti. Súbežne školíme všetkých užívateľov a administrátorov, ktorí prídu s vyvinutým informačným systémom novo do kontaktu. Akonáhle máme hotovo, pripravujeme kroky k produkčnému "ostrému" nasadenia.
 5. Zaistíme prevádzku a ďalší rozvoj projektu
  Zaistíme Vám empatický support 24/7. Navrhneme ďalšie rozvojové práce na projekte. Držíme sa hesla Vy máte vízie a my tie správne technologické nástroje, skúsenosti a prax.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz