Stredná firma

Stredná firmaAk ste firma, ktorá dosahuje ročný obrat do 100 mil Kč, určite oceníte nasledujúce produkty a služby.

Ak potrebujete povýšiť Váš business na vyššiu úroveň, využite k tomu rôzne informačné systémy a IT služby, ktoré Vám ponúkame.

D3Soft plnohodnotný partner pre stredné spoločnosti


  • Potrebujete pomoc s firemnými procesmi?
  • Vyžadujete garantovanú podporu po dodaní riešenia?
  • Hľadáte vhodného partnera, aby ste mu prenechali starosť o Vaše IT?
  • Potrebujete rýchle a kvalitné riešenie?
CRM Leonardo
Ak si chcete udržať alebo získať zákazníkov, je pre Vás najvhodnejšie riešenie v podobe CRM systémov. D3Soft je firma špecializovaná v tejto oblasti, keďže vytvorila svoj vlastný CRM systém.
  • CRM Leonardo, ktorý získal vedúce postavenie na trhu. Tento systém, ktorý riadi vzťahy so zákazníkmi, využíva už stovka firiem na českom, slovenskom a poľskom trhu
Microsoft Dynamics CRM
Ponúkame Vám aj CRM systém od spoločnosti Microsoft, ktorý sa stal je celosvetovo najrozšírenejším informačným systémom.

Od spoločnosti Microsoft Vám ponúkame taktiež aplikáciu SharePoint, pomocou tejto aplikácie môžete jednoducho spravovať firemnú dokumentáciu. Taktiež zabezpečujeme školenia v aplikáciách Microsoft našimi certifikovanými špecialistami.
Vývoj na mieru
Pre spoločnosti, ktoré majú špecifické požiadavky na informačný systém, ponúkame vývoj na mieru. Dôležité je práve spoznať a analyzovať rôznorodé potreby a bolesti zákazníkov a nájsť také riešenie, ktoré uspokojí ich požiadavky.
Leonardo Multilevel
V dnešnej dobe sa na slovenskom trhu rozšírilo podnikanie na báze multi-level marketingu. Pre spoločnosti, ktoré sa vydali touto cestou, máme informačný systém Leonardo Multilevel. Tento systém je vždy prispôsobený podmienkam danej spoločnosti a našiel si uplatnenie už v niekoľkých významných spoločnostiach.
Business Intelligents
Firemné dáta spoločne s analytickými nástrojmi a reportmi predstavujú v dnešnej dobe silný nástroj pre rozhodovanie v spoločnosti. Tieto nástroje zastrešujeme a vytvárame tak silnú základňu a podporu pre riadenie podnikov a organizácií.
Vedenie a koordinácia projektov
Naši certifikovaní špecialisti sú pripravení poskytnúť Vám maximálne nasadenie pri vedení IT projektov. Ak zavádzate nový informačný systém do Vašej spoločnosti a potrebujete poradiť, ako máte správne postupovať, sme Vám k dispozícii. S nami projekty vždy dotiahnete do úspešného konca.
Audit IT
Táto služba Vám umožní jednoducho zaviesť poriadok do hardwarových a softwarových oblastí. Audit IT je profesionálny nástroj pre zvýšenie efektivity softwarového a bezpečnostného auditu Vašej firmy.
Dátové integrácie
Pomáhame firmám zaistiť dátovú integráciu požadovaných informácií z rôznych dátových zdrojov na jednom mieste a v požadovanej štruktúre. Zavedením riešenia Dátové integrácie máte možnosť vo firme tieto informácie nielen analyzovať, ale máte možnosť spracovávať ich v reálnom čase.
Outsourcing IT
V dnešnej dobe je táto služba čoraz viac využívaná. Jedným z hlavných dôvodov sú nízke náklady. Ak potrebujete zabezpečiť správu Vašej IT infraštruktúry, obráťte sa na našich odborníkov.
Ako pokračovať ďalej Ďalšie produkty a služby, ktoré ponúkame v rámci stredných firiem, sú Vám k dispozícii v popise malej firmy. Samozrejme sú potom prispôsobené stredným spoločnostiam. Viac informácií TU

Naši
partneriKontaktujte nás


V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte a my Vás budeme obratom kontaktovať späť.Ďakujeme za vyplnenie formulára, Váš dotaz bol úspešne odoslaný.
Váš dotaz se nepodařilo odeslat. close
close
Klikom aktivuj