Malá firma

Malá firmaMalá firma – Veľká IT podpora s D3Soft

Myslíte, že malá firma nepotrebuje našu technologickú podporu? Omyl, aj pre malé firmy sme schopní zabezpečiť kvalitné a profesionálne služby.

Kompletné riešenie pre živnostníkov a malé firmy


  • Nechcete sa starať o IT?
  • Chcete mať profesionálny e-mail s koncovkou Vašej firmy?
  • Chcete mať svoju vlastnú doménu?
  • Nemáte vlastné internetové stránky?
  • Zákazníci Vás len ťažko hľadajú?
  • Máte ekonomiku firmy pod kontrolou podľa platnej legislatívy SR (daňové priznania, vydané a prijaté faktúry, evidenčné listy pre ZP a OSSZ)?
Spravovanie domény
Ponúkame Vám zabezpečenie prevádzky internetovej domény a súvisiacich služieb, teda komplexné zázemie. Profesionálny prístup pri nastavovaní dôležitých technických záznamov domén, správa kontaktných informácií. To je nevyhnutný plnohodnotný servis doménových služieb, ktorými sa staráme o bezchybný chod Vašich internetových projektov.
  • technická správa nastavenie domén
  • úpravy kontaktných informácií v registroch domén
  • monitorovanie a sledovanie stavu domény, včasné upozornenie na vypršanie lehoty a predlžovanie registrácií domén
Webové stránky
Vytvárame webové stránky na základe analyzovania presných potrieb klienta a zacielenia na jeho zákazníkov. Cieľom je pre nášho klienta vytvoriť tú najefektívnejšiu kombináciu produktu, ktorý bude úspešne graficky reprezentovať majiteľa a dosahovať výborné výsledky na internete. Samozrejmosťou je aj zaistenie web-hostingu.
E-shop
Úplne nová aplikácia, ktorá spĺňa technologické aj funkčné nároky moderného elektronického obchodovania. Pri vývoji tejto aplikácie sme vychádzali z potrieb, požiadaviek a nárokov, ktoré sú kladené na systém e-shop. Dnes už máme silný nástroj pre obchodných internetových predajcov, ktorý zaručuje bezpečnosť, užívateľskú prívetivosť a rýchlosť.
Hosting
Na našom dátovom centre môžete hosťovať rôzne aplikácie, ukladať Vaše dáta, atď. Ponúkame možnosť využitia vlastných hosťovaných aplikácií. Výhodou hostingu je ušetrenie finančných prostriedkov na zakúpenie hardware (server). Hosting na našom dátovom centre je pokrytý aj z bezpečnostného hľadiska a ručíme za nezneužitie informácií.
E-mail pod kontrolou
Poskytujeme Vám službu vytvorenia emailových schránok, ktoré budú nastavené podľa Vašich požiadaviek. Email je dnes najvyužívanejším komunikačným kanálom na svete, preto je vystavovaný aj rôznym bezpečnostným útokom. Zabezpečíme Vám, aby Vás email nebol zneužitý a bol chránený proti vírusom a spam.
e-marketing
V dnešnej dobe je veľmi dôležité podporovať marketing. Najmä marketing v internetovom prostredí. Podporte aj Vy svoj business. Nechajte si od nás spracovať analýzu, ktorá Vám odhalí, v čom by ste viac mali svoje podnikanie v rámci marketingu podporiť a aké nástroje k tomu využiť. Alebo prenechajte marketing na nás. Naši marketingoví špecialisti Vám budú spravovať PPC kampane, podporia SEO optimalizáciu stránok prostredníctvom registrácií do katalógov atď..
CRM Leonardo Small Business
CRM Leonardo Small Business je produkt, ktorého hlavným cieľom je podpora obchodných a marketingových procesov všetkých typov spoločností. Stále viac malých a stredných firiem si uvedomuje prínosy CRM a hľadá cestu, ako tieto možnosti využiť. Prioritou je rýchlosť nasadenia, nízke implementačné náklady a možnosť ďalšieho rozširovania s postupným rastom firmy. Preto sme pre tieto firmy pripravili špeciálnu edíciu CRM Leonardo, ktorá vďaka štandardizovanému riešeniu rádovo zrýchľuje nasadenie systému a minimalizuje súvisiace implementačné práce.

Naši
partneriKontaktujte nás


V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte a my Vás budeme obratom kontaktovať späť.Ďakujeme za vyplnenie formulára, Váš dotaz bol úspešne odoslaný.
Váš dotaz se nepodařilo odeslat. close
close
Klikom aktivuj