ManagementAk chceš niekam dôjsť, musíš vedieť kam. Ing. Jiří ČeřovskýIng. Jiří Čeřovský Konateľ, CEO

Jiří Čeřovský vyštudoval ČVUT – FEL Praha, odbor automatizované systémy riadenia a ich projektovanie.

Po ukončení štúdia vykonával funkcie analytika, vedúceho projektu a potom pracoval na pozícii riaditeľa divízie marketingových informačných systémov. V roku 2002 založil s ďalšími dvoma spoločníkmi firmu D3Soft s.r.o. a stal sa jej prvým riaditeľom a teraz pôsobí na pozícii CEO.

Zodpovedá za financie a investície.

Jedna veta je krátka na vyjadrenie úcty k životu. Ing. Petr TenčíkIng. Petr Tenčík Konateľ

Vyštudoval VŠB – EF Ostrava, obor systémové inžinierstvo.

Spočiatku pracoval ako programátor a neskôr ako vedúci programátorského tímu a nakoniec vykonával funkciu systémového inžiniera pre expertné databázy. Taktiež pracoval v tíme, ktorý sa podieľal na analýze a vývoji heuristických informačných systémov a postupne sa stal vedúcim tímu informačných systémov. Je spoluzakladateľom spoločnosti D3Soft s.r.o. a odvtedy pôsobí vo vývoji informačných systémov, kde je jeho odborným garantom.

Ak chceme vykonať niečo veľkého, musíme pre tento cieľ pracovať každý deň svojho života. Ing. Marek SvrčinaIng. Marek Svrčina Výkonný riaditeľ

Je absolventom VŠB-TU Ostrava, Katedra meracej a riadiacej techniky, odbor merania a regulácie v priemysle.

Po štúdiách pracoval v divízii technologických stavieb ako projektový manažér, neskôr túto divíziu riadil.

V roku 2006 nastúpil do spoločnosti D3Soft ako riaditeľ pre vývoj a implementáciu so zodpovednosťou za realizáciu zákaziek, v roku 2008 bol menovaný výkonným riaditeľom spoločnosti.

Zodpovedá za realizáciu a prevádzku spoločnosti.

Telefon+420 596 603 114
Profesionalita, Pracovitosť, Pokora - spoločný menovateľ pre ÚSPECH. Ing. Radek Dybal, MBAIng. Radek Dybal, MBA Obchodný riaditeľ

Radek Dybal je absolventom VŠB-TU Ostrava, Katedra elektrotechniky odbor telekomunikácie. Svoje vedomosti si ďalej rozšíril štúdiom na Business School Nederland (BSN).

Po skončení štúdií pôsobil na medzinárodnom projekte ako špecialista. V roku 2003 nastúpil do spoločnosti D3Soft s.r.o. na pozíciu projektového manažéra. Potom pôsobil na pozícii riaditeľa pre kľúčových zákazníkov a od roku 2006 pracuje na pozícii obchodného riaditeľa.

Zodpovedá za obchod a marketing.

Telefon+420 596 603 119

Naši
partneriKontaktujte nás


V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte a my Vás budeme obratom kontaktovať späť.Ďakujeme za vyplnenie formulára, Váš dotaz bol úspešne odoslaný.
Váš dotaz se nepodařilo odeslat. close
close
Klikom aktivuj