O spoločnostiVážení obchodní partneri,

naša spoločnosť D3Soft s.r.o. je významným dodávateľom informačných systémov a konzultačných služieb s dlhoročnou tradíciou.

Už od založenia sa venujeme kompletnej podpore firemných procesov vo všetkých typoch spoločností - malých, stredných i tých najväčších. Sústreďujeme silné vývojové tímy poskytujúce pevné zázemie v oblasti analýzy, programovania, metodickej a najmä konzultačnej činnosti.

Vyvíjame a implementujeme informačné systémy pod jednotnou značkou Leonardo. Hlavnými produktmi tejto rady sú CRM Leonardo (prevádzkujeme tiež v Cloude) a Leonardo Multilevel. Pre utilitné spoločnosti ponúkame riešenie FLEXI IT, ktoré komplexne rieši celý fakturačný proces a podporuje biznis aktivity týchto spoločností. Implementujeme aj riešenie tretej strany - Microsoft Dynamics CRM.

Zabezpečujeme dátové integrácie u zákazníkov a aplikácie hosťujeme na našom profesionálnom dátovom centre. Vykonávame konzultácie a odborné školenia v školiacom stredisku D3Soft. V rámci našich komerčných služieb ponúkame tvorbu profesionálnych webových prezentácií vrátane súvisiaceho e-marketingu.

Zameriavame sa aj na zákazníkov, ktorí chcú riešiť informačný systém komplexne a ponúkame im riešenia na mieru a s tým súvisiace služby, ktoré riešia práve ich špecifické požiadavky a potreby.

Aliančné zoskupenie D3Group

Naša spoločnosť D3Soft je súčasťou aliančného zoskupenia D3Group, čo je silná skupina firiem vyznačujúca sa vysokou kvalitou poskytovaných produktov a služieb.

D3Soft FutureD3SoftD3Soft BIG
D3ControlD3BC


Špecializácie

D3Soft
  • vývoj a implementácia informačných systémov v regióne strednej Európy.
  • Leonardo CRM, Microsoft Dynamics CRM, Leonardo MLM

D3Soft Future
  • vývoj a implementácia fakturačného systému pre utilitné spoločnosti a alternatívnych dodávateľov energií (elektrina, plyn, voda, teplo)
  • FLEXI IT Billing

D3Business Consulting
  • konzultácie a poradenstvo v oblasti zefektívnenia obchodu, predaja a marketingu

D3Soft BIG
  • individuálne riešenia pre utilitné spoločnosti
  • Open Energy IT

D3Control
  • Dodávka technologických celkov a špeciálnych aplikácií

Naši
partneriKontaktujte nás


V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte a my Vás budeme obratom kontaktovať späť.Ďakujeme za vyplnenie formulára, Váš dotaz bol úspešne odoslaný.
Váš dotaz se nepodařilo odeslat. close
close
Klikom aktivuj