Zošrotujte svoj starý systém a vymeňte ho za nový!


Novinky 2009


(7.5.2009)
Spoločnosť D3Soft, významný dodávateľ informačných systémov na českom, slovenskom a poľskom trhu, práve teraz ponúka exkluzívnu a časovo obmedzenú možnosť výmeny Vášho súčasného informačného systému za nový. Bojujte s ekonomickou krízou novými zbraňami !

„Uvedomujeme si, že celá rada firiem potrebuje obmeniť svoje IT riešenia, čomu už súčasná ekonomická kríza príliš nepomáha, ale práve efektívna správa firemných procesov a ich riadenie je kľúčom k ďalšiemu rastu a prosperite. Ponúkame teda všetkým bez rozdielu veľkosti a obratu možnosť získať šrotovné na nový informačný systém vo výške až niekoľkých tisíc € v závislosti na veľkosti požadovaného riešenia.“ Ing. Radek Dybal, MBA, Obchodný riaditeľ D3Soft s.r.o.

V portfóliu spoločnosti D3Soft nájdete špičkové a zákazníkmi overené informačné systémy Microsoft Dynamics CRM a taktiež vyspelé vlastné riešenie CRM Leonardo v mnohých odvetvových modifikáciách.

Kontakty na spoločnosť D3Soft môžete nájsť na webových stránkach www.d3soft.cz .

Neváhajte a vymeňte svoj starý informačný systém za nový za bezkonkurenčné ceny. Táto špeciálna akcia je časovo obmedzená do 30. júna 2009.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz