Vzťahy s investormi, podnikateľmi a obcami pomôže riadiť CRM Leonardo


Novinky 2007


(19.7.2007)
Agentura pre regionálny rozvoj (ARR), ktorá ročne obstaráva stovky kontaktov s investormi, podnikmi, podnikateľmi a inštitúciami naprieč Európou i v zámorí, využíva na starostlivosť o svojich obchodných partnerov a klientov nový CRM systém, vďaka ktorému bude zaistené triedenie informácií, archivácia záznamov z rokovaní, vytváranie kategórií a skupín subjektov pre vzájomnú komunikáciu a rad ďalších služieb.

Dodávateľom softvérového riešenia sa stala spoločnosť D3Soft, ktorá dokončila implementáciu CRM systému Leonardo práve v týchto dňoch. Systém zaistí sledovanie všetkých informácií o subjektoch na jednom mieste a ich dostupnosť všetkým, ktorí s týmito dátami pracujú. Taktiež usporadúvanie akcií a kampaní bude pre agentúru rýchlejšie. „CRM Leonardo umožní okrem iného hromadne osloviť vždy iba určité skupiny osôb a zároveň vznikne záznam o tejto aktivite,“ spresnil Jiří Čeřovský, riaditeľ spoločnosti D3Soft.

Podľa riaditeľky Pavly Břuskové si ARR od nového systému sľubuje posilnenie vzťahov k podnikateľskej sfére, ale tiež zefektívnenie komunikácie s developermi, realitnými spoločnosťami, mestami a obcami. „Stále posilňujeme poskytovanie odborných služieb regionálnym subjektom a investorom. Objem konzultačných, poradenských a informačných činností, programy a projekty financované zo zdrojov EÚ, podpora podnikania a investícií čím ďalej tým viac narastajú, preto musíme mať aj nevyhnutné technické zázemie,“ uviedla P. Břusková.

V Moravsko-sliezskom kraji sa doteraz rozhodlo začať podnikanie alebo už podniká celkom 170 zahraničných investorov z 28 krajín. Vlani boli do regiónu umiestnené investície v celkovej hodnote 545 miliárd korún. Tohto roku sa Moravsko-sliezsky kraj dostáva do centra záujmu silných developerských skupín, a to napríklad zo Španielska, Francúzska, Holandska, Belgicka či Nemecka. V kraji je teraz 15 priemyselných zón s celkovou výmerou 865 hektárov, ktoré sú prakticky už zaplnené. ARR má do troch rokov nájsť a pomôcť pripraviť ďalšie podnikateľsky vhodné ploch.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz