D3Soft nasadil marketingový informačný systém do Východoslovenskej energetiky


Novinky 2007


(22.8.2007)
Spoločnosť D3Soft dokončila ďalšiu úspešnú implementáciu informačného systému podporujúceho riadenie vzťahov so zákazníkmi, IS Leonardo, a do radov ich spokojných zákazníkov sa pripojila Východoslovenská energetika a.s.

Východoslovenská energetika, a. s., je poprednou energetickou spoločnosťou pôsobiacou na slovenskom trhu s elektrinou už rad rokov. Svoje vedúce postavenie dosiahla predovšetkým vďaka individuálnemu prístupu ku každému zákazníkovi a snahou neustále zlepšovať svoje služby. Od roku 2003 je spoločnosť Východoslovenská energetika členom nemeckého koncernu RWE Energy, jednej z vedúcich energetických skupín v Európe.

Zavedením IS Leonardo získa Východoslovenská energetika účinný nástroj, ktorý jej umožní výrazne zvýšiť efektivitu pri riadení svojich obchodných zástupcov, zaviesť štandardy pre komunikáciu medzi jednotlivými oddeleniami v spoločnosti, zjednotiť a prehľadne zhromaždiť dáta zákazníkov na jednom mieste, znížiť lehotu pre zapracovanie nových obchodných zástupcov, spresniť plánovanie predaja u zákazníkov a pod. Vďaka IS Leonardo dôjde tiež k zefektívneniu riadenia vzťahov so zákazníkmi. Informácie o zákazníkoch sú teraz koncentrované na jednom mieste a vzniká tak možnosť flexibilne reagovať na ich aktuálne potreby a požiadavky.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz