TOKOZ a.s. prechádza na vyššiu verziu CRM Leonardo


Novinky 2007


(4.4.2007)
Spoločnosť TOKOZ a.s., jeden z našich dlhodobých významných zákazníkov, sa rozhodla implementovať vyššiu verziu CRM Leonardo.

Novou verziou CRM Leonardo 7.0 dôjde k prepojeniu oblastí kariet zákazníkov, aktivít, obchodných prípadov a reklamácií do jednej aplikácie, zjednoduší sa plánovanie a realizácia aktivít so zákazníkmi, sprehľadní a zjednoduší sa práca s obchodnými prípadmi, sprehľadnia sa karty zákazníkov a pribudnú reporty s integrovanými filtrami.

„Po celý čas spolupráce so spoločnosťou D3Soft sme sa mohli spoľahnúť na kvalitné služby a individuálny prístup. CRM Leonardo je riešením ktoré sa neustále rozvíja a rastie tak spolu s nami.“

RNDr. Josef Fišar, finančný riaditeľ TOKOZ a.s.

TOKOZ a.s. je stabilizovaná a pružná firma, ktorá pôsobí na českom trhu už veľa rokov, a zaoberá sa najmä výrobou zabezpečovacích systémov a stavebných aj nábytkových kovaní. Stabilná výroba a inovácie sú atribúty, ktoré umožňujú firme zamerať sa na zákazkovú výrobu a poskytovanie profesionálnych služieb zákazníkom. Firma TOKOZ a. s. sa rozvíja tiež na zahraničné trhy, kde pôsobí s radom zahraničných spoločností, napr. ROTO Frank Nemecko, SAURER GROUP Nemecko apod.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz