Podrobné informácie o produktoch na našich microsites


Novinky 2012


(14.2.2012)
Microsite CRM Leonardo - http://www.crmleonardo.sk/- je venovaná systému CRM - Customer Relationship Management. CRM Leonardo je vyvíjaný našou spoločnosťou D3Soft a microsite Vám poskytuje podrobné informácie o tomto systéme vrátane odborových modifikácií.

Produktová skupina Leonardo - http://www.isleonardo.sk/sa zameriava na informačné systémy, ktoré sú z vlastnej dielne spoločnosti D3Soft. Táto microsite obsahuje podrobné informácie o systéme pre fakturáciu energií, o dokument management systéme, o systéme pre multilevel marketing, atď.

Informácie o Microsoft Dynamics CRM, Microsoft SharePoint Services a školení produktov Microsoft nájdete na microsite http://www.microsoft-crm.sk/

1:1 Solution - http://www.vyvojis.sk/- je produktový rad určený pre zákazníkov, ktorí majú špecifické potreby týkajúce sa informačného systému, technológií a dát. Produkty tejto skupiny (Software na mieru, Dátové integrácie, Business Inteligents) sú prispôsobené priamo požiadavkám zákazníkov.

Na microsite ERP Helios -http://www.software-erp.sk/- sa dozviete o systéme ERP Helios Orange. Spoločnosť D3Soft s.r.o. je autorizovaným dodávateľom ERP systému od spoločnosti Asseco Solutions, a.s.

Všetky informácie o produktovom rade e-Commerce nájdete na stránke http://www.webyprofi.sk/. Táto stránka obsahuje podrobnosti o produktoch - webové stránky, e-Marketing, e-Shop, D3Portal Solution

Providing -http://www.ictsluzby.sk/- je produktový rad, ktorý Vám poskytuje doplnkové služby k informačným technológiám. Do produktovej skupiny Providing sú zaradené tieto služby: outsourcing IT, emailové služby, hosťovanie na dátovom centre, virtualizácia servera.

Produktový rad Consulting, ktorý nájdete nahttp://www.ictkonzultacia.sk/, je orientovaný na vzdelávanie v oblastiach vnútorných firemných procesov, ktoré má za následok zvýšenie vzdelanosti v zákazníckej a trhovej orientácii. Do produktového radu Consulting patrí: D3Business Process Optimalization, Audit IT, Vedenie a koordinácia projektov.


Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz