OSPAP VELKOOBCHOD PAPÍREM a MULTIEXPO využívajú informačný systém pre riadenie vzťahov so zákazníkmi spoločnosti Microsoft


Novinky 2007


(20.9.2007)
Spoločnosť D3Soft v týchto dňoch úspešne dokončila implementáciu marketingového informačného systému – Microsoft Dynamics CRM – v spoločnostiach OSPAP a Multiexpo. Vďaka spokojnosti s týmto systémom je už teraz v pláne druhá etapa, ktorá bude spočívať v ďalšom rozšírení Microsoft Dynamics CRM.

Ospap je najväčším veľkoobchodom s papierom v ČR a vďaka svojej materskej spoločnosti PaperlinX patrí do jednej z najväčších skupín s týmto sortimentom na svete. Spoločnosť Ospap sa vyznačuje vysokou úrovňou poskytovaných služieb vďaka prepracovanej logistike, širokému sortimentu predávaného tovaru a kvalifikovaným pracovníkom. Multiexpo, jej dcérska spoločnosť, sa zaoberá predovšetkým predajom materiálov pre signmaking, digitálnu tlač a sieťotlač. Na českom trhu pôsobí už od roku 1991.

Systém Microsoft CRM umožní spoločnostiam zhromažďovať všetky informácie na jednom mieste a sledovať tak históriu všetkých kontaktov s jednotlivými zákazníkmi. Vedúci pracovníci získajú prehľad o aktivitách svojich obchodných zástupcov a každodenné prehľady o dosiahnutých predajoch. Aj usporadúvanie akcií bude časovo menej náročné. Systém umožní osloviť hromadne skupiny osôb podľa stanovených kritérií a presne sledovať náklady na tieto kampane. Systém Microsoft Dynamics CRM bude využívať v oboch spoločnostiach takmer sto užívateľov.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz