NETPROSYS zefektívni predaj a služby vďaka Microsoft Dynamics CRM


Novinky 2007


(22.11.2007)
D3Soft, významný implementátor CRM riešení na českom, slovenskom a poľskom trhu, dokončil ďalšiu úspešnú implementáciu systému Microsoft Dynamics CRM, a to vo firme NETPROSYS, s.r.o.

Prostredníctvom riešenia Microsoft Dynamics CRM došlo v spoločnosti NETPROSYS k vytvoreniu ucelenej a prehľadnej databázy informácií o zákazníkoch a tým k zvýšeniu kvality ich obsluhy, zlepšeniu plánovania predajných kanálov, zjednodušeniu práce s dokumentmi a pod.

V rámci systému Microsoft Dynamics CRM bude NETPROSYS využívať predovšetkým moduly Predaj a Služby. Modul predaj umožní využiť efektívnejšie príležitosti, ktoré sledujú celý predajný proces od plánu až po objednávku. Tieto príležitosti sú dátovo prepojené so systémom Microsoft Dynamics Navision. Modul Služby bude využívaný na sledovanie servisných prípadov od ich vzniku cez priebeh riešenia až po ich vyriešenie. Zároveň budú môcť zákazníci prostredníctvom helpdesku sledovať, v akom stave sa nachádza ich servisná požiadavka.

Spoločnosť NETPROSYS, s. r. o. sa zaoberá systémovou integráciou v oblasti komunikačných infraštruktúr, slaboprúdových systémov, bezpečnostných riešení a poskytuje svojim zákazníkom kompletné zaistenie implementácie a dodávky od úvodnej analýzy problému cez projekčné činnosti, realizáciu dodávok systémov, až po zaškolenie obsluhy a následné servisné služby.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz