Náš registračný systém využíva tanečná škola TS Dynamic


Novinky 2011


(2.12.2011)
Tanečná škola TS Dynamic sídliaca v Brne prináša svojim klientom kurzy rôznych štýlov - tanečného i športového charakteru. Na svoje si prídu priaznivci pohybu všetkých vekových kategórií. Preto svojim klientom chcela uľahčiť prihlasovanie na jednotlivé hodiny, a to pomocou on-line rezervačného systému.

Rezervačný systém, ktorý sme nasadzovali v spoločnosti TS Dynamic mal spĺňať 2 kritéria - administračnú a zákaznícku časť.

V administračnej časti sme vsadili na intuitívne ovládanie a vytvorili sme pre tanečnú školu jednoduchú aplikáciu, kde administrátori vytvárajú typy lekcií a priraďujú lektorov. V tomto rezervačnom systéme taktiež evidujú účasť na jednotlivých lekciách, teda kto z prihlásených sa naozaj zúčastnil daného kurzu.

V zákazníckej časti registrovaný klient vidí rozvrh jednotlivých kurzov a volí si ten, ktorý by chcel navštíviť. Samozrejmosťou tejto aplikácie je, že daný klient vidí všetky kurzy, na ktoré je prihlásený. Neregistrovaný zákazník vidí rozvrh, ale bez riadnej registrácie sa nemôže prihlásiť na daný kurz.

Tento systém taktiež automaticky posiela správy práve novo registrovaným zákazníkom o riadnej a správnej registrácii s prihlasovacími údajmi.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2022 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz