Microsoft Dynamics CRM 4.0 pomáha v starostlivosti o zákazníkov v HF TECHNIK


Novinky 2009


(7.7.2009)
Spoločnosť HF TECHNIK s.r.o. pôsobí v Slovenskej republike ako oficiálne zastúpenie firmy JOKE GmbH od roku 1997. Predajný sortiment firmy zahrňuje široký výber produktov na výrobu, údržbu a opravy vrtkých druhov vstrekovacích foriem a lisovacích nástrojov ako aj pre nástrojársku prax od firiem JOKE, DIPROFIL , BIAX, CRATEX , GESSWEIN, LAM PLAN , SGS TOOL Company , LUKAS a iných. Ďalším produktom sú lapovacie stroje a príslušenstvo od firiem JOKE a LAM PLAN. Okrem obchodnej činnosti organizuje firma aj leštiace kurzy na leštenie povrchov do zrkadlových leskov a opravy foriem, lisovacích, strižných a ohýbacích nástrojov ako aj iných dielcov naváraním laserom.

V spoločnosti HF Technik bol pred implementáciou nového systému využívaný len účtovný systém MRP, systém Microsoft Works a štandardná sada Microsoft Office.
Hlavné nedostatky tohto riešenia boli :
  • prístup k obchodným informáciám pre obchodníkov bol zdĺhavý a na cestách nerealizovateľný
  • neprehľadnosť činnosti obchodníka pre vedenie
Využitím vlastností a zavedením systému Microsoft Dynamics CRM 4.0 do práce obchodníkov sa ich práca zefektívnila, získali väčší prehľad, možnosť kontroly a vzájomného spojenia so sídlom firmy. Majú k dispozícii kompletný prehľad o firmách s ktorými prichádzajú do styku. Pomocou zautomatizovaných funkcií sa zrýchlila a zefektívnila vzájomná komunikácia a bežná kancelárska práca.

„Oceňujem profesionálny prístup, flexibilitu a odbornosť pracovníkov firmy D3Soft s akou sa venovali implantovaniu našich požiadaviek do systému CRM.“

Ferdinand Hlaváč, konateľ

Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz