Fakturácia energie s D3Soft – unikátne riešenie


Novinky 2009


(24.11.2009)
Kľúčovou činnosťou každej utilitnej spoločnosti je zúčtovanie a fakturácia energie. Preto si spoločnosť D3Soft s.r.o. stanovila za cieľ vybudovať špičkové riešenie, ktoré podporí a zefektívni tieto aktivity. Dnes už existuje unifikované riešenie, ktoré spĺňa všetky požiadavky utilitných spoločnosti, ktoré teraz s prehľadom vykonávajú fakturáciu energií.

Riešenie Leonardo IS-U Billing prináša zákazníkom nové možnosti v optimalizácii a zvýšení efektivity fakturačného cyklu v oblasti utilít (energie, voda, teplo, plyn). Náš systém je schopný, vďaka svoje komplexnosti, pokryť celý business proces fakturácie a to od prvotného kontaktu so zákazníkom, cez fakturáciu energie, až k riešeniu pohľadávok zákazníka. Zároveň poskytuje štandardizované rozhranie pre komunikáciu s rôznymi ekonomickými systémami (ERP). Súčasťou systému sú aj reporting services, teda reporty, ktoré poskytujú vyčerpávajúce informácie z vecných oblastí fakturačného cyklu.

D3Soft s.r.o. pracuje s profesionálmi: E.ON Česká republika, a.s., RWE Customer services CZ, a.s., RWE Energy CZ, Východoslovenská energetika a.s., Koncern Energetyczny Energa, s.a.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz