Dlhodobá spokojnosť so systémom CRM Leonardo? Jednoznačne!


Novinky 2012


(20.8.2012)
Východoslovenská energetika, a.s. (VSE) je energetická spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby spojené s odberom elektriny. Od roku 2003 je súčasťou nemeckého energetického koncernu RWE, ktorý patrí medzi vedúce energetické spoločnosti v Európe.

VSE už 5 rokov využíva sofistikovaný informačný systém CRM Leonardo Multiutility od spoločnosti D3Soft, ktorý pokrýva rad firemných procesov, ktoré sú práve špecifické pre utilitné spoločnosti. Najmä procesy starostlivosti o kľúčového zákazníka - spracovanie zákazníckych kmeňových dát (kontaktných údajov, aktivít, zmlúv, ponúk) ako pre oblasť plynu, tak aj pre elektrickú energiu.

Informačný systém CRM Leonardo je plne integrovateľný s inými subsystémami. V spoločnosti VSE sme prepojili systém CRM Leonardo s informačným systémom SAP cez XI a nástrojov Risk a Portfólio manažmentu, ktoré spoločnosť VSE využíva. Teda zákazník má relevantné informácie na jednom mieste zo všetkých informačných systémov. Systém CRM Leonardo neustále rozvíjame podľa priania zákazníka.

VSE je spokojným dlhodobým užívateľom CRM Leonardo Multiutility. Od zavedenia CRM systému spoločnosť zvýšila efektivitu pri riadení KAM a AM. Došlo k celkovej podpore jednotného prístupu obsluhy zákazníkov a zjednotenie informácií k jednotlivým zákazníkom na jednom mieste.Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz