Spoločnosť D3Soft sa stala generálnym dodávateľom IT riešenia pre vernostný program FUTURUMclub obchodného centra Futurum Ostrava.


Novinky 2009


(20.4.2009)
Spoločnosť D3Soft sa stala generálnym dodávateľom IT riešenia pre vernostný program FUTURUMclub obchodného centra Futurum Ostrava. - FUTURUMclub

V čom spočívajú výhody registrácie do vernostného programu? Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje na infostánku alebo na stránkach www.futurumclub.cz, získa klubovou kartu, na ktorú mu budú pri nákupoch v obchodoch zapojených do Vernostného programu pripočítané body za nákupy. Body potom môže využiť na získanie klubových odmien za zvýhodnené ceny, alebo ich zameniť za zľavové šeky.

Základ Vernostného programu tvoria terminály, ktoré komunikujú s dátovým centrom D3Soft, kde sú uchovávané informácie o transakciách. Komunikácia terminálov pracuje v on-line režime vrátane rozsiahleho skriptovania a niekoľkonásobného overovania.

„Spoločnosť D3Soft bola vybraná našou firmou na základe výberového konania, pretože ich ponuka najviac splňovala naše kritériá. Predovšetkým v požiadavke na otvorenosť systému a garanciu zázemia silného partnera. Celý projekt bol zvládnutý podľa naplánovaného harmonogramu a už zvažujeme s dodávateľom ďalšiu spoluprácu. “ Robert Cichoň, Projekt Manager EMCM.

Neváhajte sa tiež zapojiť do Vernostného programu a užívajte si všetky výhody spojené s nakupovaním vo FUTURUMclub!!!

Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz