CRM Leonardo Education pomáha v spoločnosti Student-CZ Ltd.


Novinky 2012


(16.3.2012)
Spoločnosť STUDENT-CZ Ltd. potrebovala mať prehľad o realizovaných službách pre svojich zákazníkov, ktorými sú študenti z Ruska. Títo študenti sa hlásia na štúdium na českých vysokých školách, ale potrebujú zložiť náročné skúšky z českého jazyka aj z daného odborového predmetu. Spoločnosť STUDENT-CZ im pomáha s jazykovou bariérou a pripravuje ich na rozdielové skúšky

Pre správnu evidenciu všetkých študentov a pre správne plánovanie kurzov potrebovala spoločnosť jeden informačný systém. Preto si spoločnosť vybrala za partnera nás, spoločnosť D3Soft Ltd.

Implementovali sme im informačný systém CRM Leonardo Education, ktorý im poskytuje prehľad o realizovaných kurzoch (príprava na VŠ a pomoc pri štúdiu na VŠ), zahrnujúci študentov a lektorov, takže majú prehľad o študentoch ako jednotlivcoch. CRM Leonardo Education im zefektívni a zrýchli prácu so zákazníkmi (študentmi). Okrem iného majú v tomto riešení absolútny prehľad o obchodných príležitostiach už zrealizovaných zákaziek. Tento systém pre spoločnosť STUDENT-CZ s.r.o. bude k dispozícii aj v ruskom jazyku.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz