Novinky 201502.09.2015 CRM Leonardo bude riadiť obchodný proces v 3E PROJEKT a.s.

Tím D3Soft zahájil v spoločnosti 3E PROJEKT a.s. implementáciu CRM Leonardo pre podporu obchodných a marketingových procesov.

01.09.2015 Úspešné povýšenie Virtuálnej advokátskej kancelárie v spoločnosti Exiure

V spoločnosti Exiure, ktorá je našim spokojným zákazníkom, sme úspešne povýšili Virtuálnu advokátsku kanceláriu.

28.08.2015 Tím D3Soft zahájil spoluprácu na projekte pre spoločnosť Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.

Pre spoločnosť Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o. sme sa stali hlavným subdodávateľom projektu Konzultácia a poradenstvo pri upgrade MS CRM na verziu 2015 pod záštitou spoločnosti Uniwise s.r.o.

17.06.2015 Rozšírenie CRM Leonardo o webovú aplikáciu Leonardo 8 Dashboard

Súčasné potreby a nové trendy v riadení predaja si vyžadujú online informácie, prehľady za všetkých obchodníkov, kontakty, vývoj spotreby a pohľadávky v teréne dostupné cez SMART zariadenia.

11.06.2015 Upgrade MS CRM v spoločnosti IDEAL-Trade Service, spol. s r.o.

V spoločnosti IDEAL-Trade Service, spol. s r.o. sme úspešne povýšili MS CRM na verziu 2015. Spoločnosť je naším dlhodobým spokojným zákazníkom, ktorý využíva pre riadenie obchodu a servisu systém CRM

01.06.2015 Úspešne dokončená implementácia MS CRM 2015 v spoločnosti Visitech a.s.

Implementačným zámerom spoločnosti bola podpora obchodných a marketingových procesov prostredníctvom informačného systému.

15.05.2015 CRM riadi obchod v TOR-IN spol. s r.o.

Tím D3Soft zahájil v spoločnosti TOR-IN spol. s r.o. implementáciu CRM Leonardo pre podporu obchodných a marketingových procesov.

10.01.2015 Kredit financie s.r.o. začalo testovanie CRM Leonardo Pôžičky

Spoločnosti Realitní kancelář STING s.r.o. a jej dcérskej spoločnosti Kredit Finance s.r.o. sme odovzdali riešenie CRM Leonardo Pôžičky do testovacej prevádzky.

06.01.2015 V spoločnosti MARLIN s.r.o. sme zahájili analýzu implementácie CRM Leonardo Education

Tím D3Soft zahájil vo spoločnosti Marlin s.r.o. analýzu implementácie CRM Leonardo Education pre podporu vzdelávacej spoločnosti. Analýza sa zameriava na proces Grantových projektov, ...

Naši
partneriKontaktujte nás


V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte a my Vás budeme obratom kontaktovať späť.Ďakujeme za vyplnenie formulára, Váš dotaz bol úspešne odoslaný.
Váš dotaz se nepodařilo odeslat. close
close
Klikom aktivuj