Novinky 201216.12.2012 FLEXI IT - modul Distribúcia

Systém pre fakturáciu energií FLEXI IT je na slovenskom trhu najvyužívanejším systémom alternatívnych dodávateľov energií, pretože je absolútne prispôsobiteľný požiadavkám a potrebám zákazníkov.

20.11.2012 Systém CRM Leonardo vždy niečo navyše

Systém CRM Leonardo, ktorý spoločnosť D3Soft vyvíja, je vďaka svojej rozsiahlej funkčnosti a možnosti schopný pokryť skutočné potreby zákazníka.

29.10.2012 Systém pre fakturáciu elektriny a plynu si získava ďalšieho užívateľa

FLEXI IT je najvyužívanejším informačným systémom, ktorý zastrešuje kompletné procesy alternatívnych predajcov komodít (elektriny, plynu) od akvizície zákazníkov po konečnú fakturáciu.

11.10.2012 D3Soft nasadil dochádzkový systém v spoločnosti Diamo, štátny podnik

V odštepnom závode ODRA, ktorý je súčasťou spoločnosti Diamo, štátny podnik, sme nasadili dochádzkový systém, ktorý je prepojený so systémom SAP, konkrétne do modulu MZDY.

20.09.2012 Vyhrali sme výberové konanie na integráciu portálu mesta Ostravy

Spoločnosť D3Soft preukázala v tomto výberovom konaní svoju odbornosť a na spoluprácu s mestom Ostravou sa tešíme.

03.09.2012 "1" FLEXI IT najvyužívanejší systém pre fakturáciu energií

Systém pre fakturáciu energií FLEXI IT je na českom trhu najvyužívanejším systémom alternatívnych dodávateľov energií, pretože je absolútne prispôsobiteľný požiadavkám a potrebám zákazníkov.

20.08.2012 Dlhodobá spokojnosť so systémom CRM Leonardo? Jednoznačne!

VSE je spokojným dlhodobým užívateľom CRM Leonardo Multiutility. Od zavedenia CRM systému spoločnosť zvýšila efektivitu pri riadení KAM a AM. Došlo k celkovej podpore jednotného prístupu obsluhy zákazníkov a zjednotenie informácií k jednotlivým zák

09.08.2012 V-Elektra, s.r.o. bude využívať systém pre fakturáciu elektriny a plynu - FLEXI IT

Systém FLEXI IT je komplexný informačný systém pre fakturáciu elektriny a plynu, ktorého základnými piliermi sú moduly:

17.07.2012 Nové webové rozhranie pre CHIRONAX Slovakia s.r.o.

Vytvorili sme pre spoločnosť CHIRONAX webový rázcestník, ktorý ponúka jednotlivé oblasti.

02.07.2012 Dentálne centrum Ostrava má vlastný web

Základným rysom celých webových stránok je navodiť u návštevníka priateľské prostredie so štipkou zábavy. Celý web je konštruovaný tak, aby poskytoval základné informácie s humorným poňatím, ktoré odráža celé krédo tejto ordinácie. www.pribylka.cz

18.06.2012 KORADO, a.s. rozšírila systém CRM Leonardo Industry

Systém CRM Leonardo Industry vychádza zo špecifických podmienok daného odvetvia. Vďaka mnohoročným skúsenostiam s implementáciou CRM Leonardo Industry boli vytvorené overené riešenia pre: obchodné spoločnosti, veľkoobchody, strojárstvo, poradenské

25.05.2012 Nebojte sa vymeniť súčasného partnera crm systému

Ak ste zaviedli crm systém do Vašej spoločnosti a nie ste spokojní s výsledkami dodávateľa, nebojte sa radikálnej zmeny a vymeňte súčasného partnera. Naša spoločnosť už niekoľkokrát úspešne revitalizovala crm systém, ktorý bol dodaný inou spoločn

02.05.2012 CRM Leonardo novo na www.obchod-zakaznik.cz

Chceme Vám ukázať, že CRM Leonardo nie je len informačný systém, ale taktiež ucelený proces, ktorý Vám pomáha zvyšovať efektivitu obchodného oddelenia a udržať zákazníkov.

13.04.2012 ABA Energy s.r.o. využíva sofistikovaný systém FLEXI IT

Komplexné riešenie FLEXI IT je absolútnou jednotkou v informačných systémoch pre utilitné spoločnosti. Preto voľba spoločnosti ABA Energy s.r.o. padla práve na systém FLEXI IT.

04.04.2012 Vykonali sme upgrade MS CRM v spoločnosti Euro-Šarm spol. sr.o.

Spoločnosť Euro-Šarm spol. s r.o. pre správu svojich obchodných a zákazníckych aktivít využíva informačný systém Microsoft Dynamics CRM, ktorý sme im implementovali pred niekoľkými rokmi.

16.03.2012 CRM Leonardo Education pomáha v spoločnosti Student-CZ Ltd.

Pre správnu evidenciu všetkých študentov a pre správne plánovanie kurzov potrebovala spoločnosť jeden informačný systém. Preto si spoločnosť vybrala za partnera nás, spoločnosť D3Soft Ltd.

02.03.2012 TLC-Top Language Centre, s.r.o. využíva systém Leonardo Education pre efektívnejšie vedenie školení

Implementovali sme preto tejto spoločnosti informačný systém CRM Leonardo Education, ktorý jej poskytuje podrobný prehľad o realizovaných kurzoch a školeniach, a tým aj o konkrétnych klientoch a študentoch - ich zamestnancoch.

14.02.2012 Podrobné informácie o produktoch na našich microsites

Microsite CRM Leonardo je venovaná systému CRM - Customer Relationship Management. CRM Leonardo je vyvíjaný našou spoločnosťou D3Soft a microsite Vám poskytuje podrobné informácie o tomto systéme vrátane odborových modifikácií.

31.01.2012 Europe Easy Energy a.s. bude využívať fakturačný systém FLEXI IT

Pre úplnú podporu svojho biznisu hľadala informačný systém, ktorý by sa plne "staral" o jej zákazníkov.

09.01.2012 Animácia pre LUING spol. s r.o.

Pre spoločnosť LUING spol. s r. o., ktorá sa zaoberá požiarnou bezpečnosťou stavieb, sme pripravili novoročné želanie vo forme animácie.

Naši
partneriKontaktujte nás


V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte a my Vás budeme obratom kontaktovať späť.Ďakujeme za vyplnenie formulára, Váš dotaz bol úspešne odoslaný.
Váš dotaz se nepodařilo odeslat. close
close
Klikom aktivuj