Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

Nadnárodné Skupine AGRO SK sme úspešne implementovali CRM Leonardo

(12.11.2020)

 

AGRO CS je česká rýchlo rastúci B2B / B2C spoločnosť s poľnohospodárskymi substráty a hnojivami s medzinárodným presahom v štátoch strednej a východnej Európy. V súčasnej dobe spoločnosť zamestnáva vyše 700 zamestnancov v 4 divíziách, v ktorých doteraz využívali informácie a dáta z interných EPR systémov, ktoré ďalej spracovávali v rámci jednotlivých divízií a potrieb managementu spoločnosti.

Pre zjednodušenie a optimalizáciu riadenia obchodných aktivít sme v AGRO SK implementovali CRM Leonardo, ktorý primárne podporuje obchodné procesy Záhradný divízie, ktorá cieli na profesionálne pestovateľov v B2B segmente a hobby pestovateľov závislého trhu so zameraním na obchodné reťazce a nezávislého trhu so zameraním na záhradné centrá. Do systému CRM Leonardo sa dáta zapisujú v aktuálnom čase a sú prístupné zo všetkých typov SMART zariadení.

Hlavným cieľom implementácie CRM systému Leonardo bolo zjednotenie všetkých obchodných procesov a aktivít do jednotného informačného systému, jednoduché sprístupnenie dát na jednom centrálnom úložisku všetkým obchodníkom a agrárnym technikom v teréne, podpora marketingových akcií a kampaní s možnosťou hromadného oslovenia skrze jednotnej databázy s obchodnými kontakty, zjednodušenie a zrýchlenie obchodné rutiny, ako sú napríklad analýzy, predikcie tržieb, rýchly reporting a komunikácia medzi jednotlivými divíziami a managementom.

www.crmleonardo.sk

 

Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2021 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz