Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

Veľkoobchodnej spoločnosti ELFETEX sme úspešne implementovali CRM Leonardo

(11.09.2019)

Poprednému dodávateľovi elektrotechnického materiálu, spoločnosti ELFETEX s.r.o., sme odovzdali do ostrej prevádzky IT systém CRM Leonardo.

Primárnym cieľom implementácie CRM Leonardo bolo zavedenie jednotného informačného systému pre obchodníkov v teréne a efektívne riadenie obchodného tímu vo VO a MO skupine po celej Českej republike.

Teraz majú všetci užívatelia CRM systému Leonardo v prednastavených Dashboardoch jednak súhrnné obchodné informácie k zákazníkom, tak konkrétne informácie k jednotlivým klientom či obchodným prípadom, vrátane plánovaných schôdzok, úloh a históriu komunikácie.

Implementovaný CRM systém Leonardo je na používateľskej strane úzko previazaný s klientom MS Outlook, čo umožňuje synchronizáciu mailov a schôdzok. Na strane serverovej ide o synchronizáciu zákazníckych dát a kontaktov s ERP SAP R3.

Spoločnosť ELFETEX je od roku 1998 súčasťou svetového koncernu Würth, ktorý pôsobí vo viac ako 80 krajinách sveta a zamestnáva vyše 62 000 zamestnancov s obratom viac ako 10 miliárd eur.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2020 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz