Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

Dokončili sme harmonizácii našich produktov pre energetiku v jeden komplexný celok - produkt D3Energy

(01.10.2020)

 

Za pomocou nášho vývojového tímu sme úspešne dokončili harmonizáciu produktu D3Energy, ktorý pôvodne vychádza zo samostatných produktových celkov typu FLEXI IT, OEPT, Nákup, CRM Utility, Call centrum a ďalších.

D3Energy je komplexný informačný systém pre celkovú obsluhu zákazníkov v energetike, v ktorej úspešne pôsobíme už 20 rokov. Za tú dobu sme získali veľa skúseností ako v oblasti vlastného vývoja, ako aj v oblasti implementácie informačných systémov pre obchodníkov, alternatívnych dodávateľov, distribútorov, stredné a veľké spoločnosti pôsobiace na poli energetiky.

Riešenie D3Energy je tvorené samostatnými modulmi, ktoré sú procesne vzájomne previazané a môžu tak tvoriť v prostredí energetiky jeden komplexný celok. D3Energy je možné implementovať komplexne v navrhovanom rozsahu alebo prípadne využiť samostatné moduly, ktorými sú Billing, CRM, Pricing, Trading, Bilancia, web portál, Business Connector, Reporting. Harmonizované riešenie D3Energy beží na jednej spoločnej dátovej platforme. Riešenie D3Energy v sebe zahŕňa riešenia pre komodity a služby v oblasti energetiky

Súčasťou riešenia D3Energy je fakturačný systém FLEXI IT, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie systémy podporujúce predaj a fakturáciu elektriny, distribúciu plynu, vody, tepla, CNG a najnovšie tiež staníc pre e-Mobilitu. Riešenie FLEXI IT primárne zabezpečuje procesy spojené s akvizíciou zákazníka, jeho fakturáciu a komunikáciu prostredníctvom webového portálu.

D3Energy novo patrí medzi nosné produktové piliere našej spoločnosti.

Viac informácií nájdete na www.D3Energy.cz

Nenašli ste, čo ste hľadali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2021 - d3soft.cz

Odkazy / sociálne siete

Přejít na stránky www.d3soft.cz