#ŠTUDENTI #PRAX #D3SOFT


Novinky 2019

(25.01.2019)

Robiť v IT odbore dobre svoju prácu neznamená len sedieť za počítačom a vytvárať perfektné kódy. Potrebujeme sa tiež stále rozvíjať a držať krok s dobou, aby sme mohli kvalitne plniť potreby zákazníkov, tj. používateľov nášho softvéru.

Naša firma stojí na nadšených ľuďoch, ktorí majú radi svoju prácu a sú otvorení novým podnetom a informáciám. A s tým nám mnohokrát môžu pomôcť mladí ľudia, ktorí sú ešte len na začiatku svojej profesionálnej kariéry - a niekedy ešte aj pred ňou.

Sme radi, že môžeme mať za partnera Strednú priemyselnú školu elektrotechniky a informatiky v Ostrave, kde ponúkame študentom odbornú prax. Chlapci (ale aj dievčatá!) sa tak môžu zorientovať, ako vyzerá reálna práca v SW firme a ujasniť si, ktorým smerom sa chcú v IT odbore vydať.

V tomto roku sme sa zatiaľ len boli na študentov pozrieť a priblížiť im, ako to u nás chodí. Avšak už teraz sa tešíme na tých, ktorí k nám dorazia v máji na dva týždne súvislej praxe.

Naši
partneriKontaktujte nás


V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte a my Vás budeme obratom kontaktovať späť.Ďakujeme za vyplnenie formulára, Váš dotaz bol úspešne odoslaný.
Váš dotaz se nepodařilo odeslat. close
close
Klikom aktivuj