Novinky 201817.05.2018 Stávka na kvalitu sa vypláca

Pre spoločnosť Zero systems s.r.o., ktorá sa zaoberá výrobou rezných nástrojov a ich servisom, sme zahájili analýzu pre implementáciu systému CRM Leonardo 9.

25.04.2018 Nové produktové video - pozrite, aké výhody CRM Leonardo prináša

Špecializujeme sa na vývoj a implementáciu informačných systémov a našim zákazníkom poskytujeme komplexné riešenie presne na mieru ich potrebám.

16.04.2018 Jednotka na trhu s elektronikou zvolila FLEXI IT

Spoločnosť OKAY s.r.o., najväčší český predajca elektrospotrebičov, sa teraz novoprofiluje tiež ako dodávateľ elektrickej energie a plynu.

29.03.2018 Nová implementácia CRM Leonardo

TaeguTec ČR s.r.o, predný svetový výrobca nástrojov pre obrábanie a významný dodávateľ volfrámového substrátu, karbidových tyčí a špeciálnych priemyselných výrobkov patrí medzi inovatívne spoločnosti, ktoré neustále hľadajú nové riešenia

21.03.2018 CRM Leonardo je na GDPR pripravený

Naše informačné systémy spĺňajú legislatívne požiadavky nového nariadenia GDPR o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním a ochranou osobných údajov.

08.03.2018 Úspešne dokončená implementácia FLEXI IT

Nášmu zákazníkovi, významnému dodávateľovi elektriny a plynu, spoločnosti Tauron Czech Energy, s.r.o., sme odovzdali do ostrej prevádzky fakturačný systém FLEXI IT.

27.02.2018 Ďalšia implementácia FLEXI IT

Do radov našich spokojných zákazníkov pribudne spoločnosť AZ Energies, s.r.o., ktorá je dodávateľom energie a plynu.

13.02.2018 Implementácia CRM Leonardo v spoločnosti FMIB, s.r.o.

Pre spoločnosť pôsobiacu v oblastiach "facility management", projekte a servise elektroinštalácií, sme zahájili implementáciu CRM Leonardo.

09.01.2018 Uplatnenie CRM Leonardo v lekárskych ambulanciách

Spoločnosti Moje ambulancie a.s. sme odovzdali do rutinnej prevádzky naše riešenie CRM Leonardo Call Centrum.

Naši
partneriKontaktujte nás


V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte a my Vás budeme obratom kontaktovať späť.Ďakujeme za vyplnenie formulára, Váš dotaz bol úspešne odoslaný.
Váš dotaz se nepodařilo odeslat. close
close
Klikom aktivuj